Elektro projekční práce slaboproud a silnoproud

Nabízíme veškeré služby a práce spojené s vývojem projektu, od prvních studií přes projekty všech stupňů až po autorský dozor na stavbách a inženýrskou činnost. Naším cílem je spolehlivě plnit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků.

Programování PLC, vizualizace

Nabízíme programování, montáž a zprovoznění řídících systémů především následujících výrobců:

  • Bosch Rexroth
  • Schneider Electric
  • Beckhoff
  • Omron
  • Siemens
  • Allen-Bradley

Dále jsme schopni zajistit a naprogramovat řídící systémy dalších výrobců dle přání a požadavků zákazníka.

Na přání dodáváme také operátorské panely a vizualizace (Promotic, WinStudio a další).

Aplikace servomotorů

Zajišťujeme návrh, parametrizaci a montáž servomotorů dle požadavků aplikace.

Aplikace robotů

Zajišťujeme návrh, montáž, programování a zprovoznění robotů v oblasti paletizace a balení, robotizace lisů, svařování a obsluhy strojů a linek. Dále provedeme návrh a výrobu chapadel.

Průmyslová automatizace

Zajišťujeme komplexní dodávky pro průmyslovou automatizaci (projekt, realizace, zprovoznění). Součástí naší nabídky jsou také rekonstrukce starších zařízení a to jak elektrické části tak i mechanické.

Jednoúčelové stroje a linky

Dodáváme komplexní montážní pracoviště a výrobní linky na klíč. Součástí naší nabídky jsou jak ruční montážní a předmontážní pracoviště (s důrazem na poka-yoke), tak plně automatické stroje s požadovanými výstupními kontrolami kvality. 

Kamerové kontrolní a vyhodnocovací systémy

Nabízíme dodávky kamerových vyhodnocovacích systémů určených pro kontrolu kvality vyráběných dílů a jejich kompletnosti. Dodavatele komponent určujeme podle podmínek dané aplikace.

Ruční kontrolní a trhací přípravky

Pro oddělení kontroly kvality dodáváme ruční kontrolní a ořezávací přípravky. Dále pak dodáváme trhací přípravky určené pro laboratoře především automobilového průmyslu.

Montáž a servis uvedených činností

Provádíme montáž slaboproudých a silnoproudých zařízení, MaR, průmyslové automatizace. Servisujeme zařízení jak námi instalovaná tak od jiných dodavatelů. 

Báňská projekce a zajištění hornické činnosti

V rámci naší firmy dále nabízíme zpracování dokumentace pro lomy a pískovny na základě osvědčení o odborné způsobilosti k výkonu funkce báňský projektant pro hornickou činnost a činnost prováděnou hornickým způsobem. Dále můžeme zajistit funkci závodního lomu pro lomy s roční těžbou užitkového nerostu do 500 000 tun na území ČR pro HČ a ČPHZ a funkci bezpečnostního technika pro HČ a ČPHZ.