Elektro projekční práce slaboproud a silnoproud

Nabízíme veškeré služby a práce spojené s vývojem projektu, od prvních studií přes projekty všech stupňů až po autorský dozor na stavbách a inženýrskou činnost. Naším cílem je spolehlivě plnit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků.

Programování PLC, vizualizace, automatizace budov

Nabízíme programování, montáž a zprovoznění řídících systémů především následujících výrobců:

  • Bosch Rexroth
  • Schneider Electric
  • Beckhoff
  • Omron
  • Siemens
  • Allen-Bradley

Dále jsme schopni zajistit a naprogramovat řídící systémy dalších výrobců.

Na přání zákazníka dodáváme také operátorské panely a vizualizace (Promotic, WinStudio a další).

Aplikace servomotorů Bosch Rexroth

Zajišťujeme návrh, parametrizaci a montáž servomotorů Bosch Rexroth

Aplikace robotů

Zajišťujeme návrh, montáž, programování a zprovoznění robotů v oblasti paletizace a balení, robotizace lisů, svařování a obsluhy strojů a linek. Dále provedeme návrh a výrobu chapadel.

Průmyslová automatizace

Zajišťujeme komplexní dodávky pro průmyslovou automatizaci (projekt, realizace, zprovoznění). Dále pak také realizujeme rekonstrukce starších zařízení.

Jednoúčelové stroje a linky

Ve spolupráci se strojírenskou konstrukční kanceláří dodáváme komplexní výrobní linky na klíč. Dále dodáváme ruční montážní a předmontážní pracoviště. 

Řídící systémy pro mobilní stroje

Zajišťujeme návrh, dodávku, montáž a naprogramování řídících systémů pro mobilní stroje. Nejčastěji aplikujeme řídící systémy firmy IFM, ale i jiné.

Kamerové kontrolní a vyhodnocovací systémy

Nabízíme komplexní dodávky kamerových systémů. Dodavatele komponent určujeme podle podmínek dané aplikace.

Realizace a rekonstrukce pohonů

Provádíme návrh a následnou realizaci průmyslových střídavých a stejnosměrných pohonů. Konkrétní typ pohonu a frekvenčního měniče určujeme dle požadavků dané aplikace.

Projekce a výstavba fotovoltaických elektráren, řízení výkonu dle výroby FVE

Provádíme výstavbu fotovoltaických elektráren včetně projektu, vyřízení povolení a montáže. Dále nabízíme řízení spotřeby dle aktuálního výkonu FVE.

Montáž a servis uvedených činností

Provádíme montáž slaboproudých a silnoproudých zařízení, MaR, průmyslové automatizace, rozvodů budov a domovní instalace. Servisujeme zařízení jak námi instalovaná tak od jiných dodavatelů. 

Báňská projekce a zajištění hornické činnosti

V rámci naší firmy dále nabízíme zpracování dokumentace pro lomy a pískovny na základě osvědčení o odborné způsobilosti k výkonu funkce báňský projektant pro hornickou činnost a činnost prováděnou hornickým způsobem. Dále můžeme zajistit funkci závodního lomu pro lomy s roční těžbou užitkového nerostu do 500 000 tun na území ČR pro HČ a ČPHZ a funkci bezpečnostního technika pro HČ a ČPHZ.