NAVRHNEME A REALIZUJEME

Montážní stanice

Dodáváme montážní stanice dle požadavků zákazníka a to od prvotního návrhu až po finální realizaci. Stanice jsou koncipovány jako poka – yoke s identifikací komponent a sestav vstupujících do montážního procesu a komunikací s podnikovými informačními systémy.

NAVRHNEME A REALIZUJEME

Jednoúčelové stroje

Dodáváme jednoúčelové stroje dle požadavků zákazníka. Stroje jsou koncipovány jako poloautomatická nebo automatická zařízení určená ke kompletaci sestav pomocí manipulátorů, manipulačních a montážních robotů nebo vibračních podavačů. Pro výrobce interiérových komponent do automobilů dodáváme pracoviště určená k tepelnému nebo ultrazvukovému svařování plastů.

NAVRHNEME A REALIZUJEME

Výrobní a montážní linky

Dodáváme výrobní a montážní linky dle požadavků zákazníka. Linky mohou být koncipovány jako několik na sebe navazujících montážních stanic s ručním nebo dopravníkovým předáváním jednotlivých sestav. Stanice montážní linky mohou být buď ruční nebo automatické, případně mohou být kombinovány obě varianty dle požadavků výrobního procesu.

NAVRHNEME A REALIZUJEME

Stanice kontroly montáže a kompletnosti výrobku

Dodáváme stanice určené k finální kontrole kompletnosti sestav nebo dílů. Stanice mohou být určeny pro kontrolu menších dílů za použití jedné nebo více smart kamer, nebo ke kontrole větších dílů s kamerovým systémem nebo laserovým scanerem. Kamerové systémy mohou být umístněné na rameni robota nebo na lineárním vedení. Tímto lze docílit kontroly velkého množství prvků na větších dílech. Dále pak implementujeme kamerové systémy na již dodaná strojní zařízení, kdy je potřeba kontrolovat správnou funkčnosti stávajícího výrobního procesu – např. nanášení lepidla. Důležitou součástí kamerových stanic je osvětlení, které si dle dané aplikace navrhujeme sami tak, aby jsme docílili co nejlepších podmínek pro samotnou kontrolu.

NAVRHNEME A REALIZUJEME

Manipulátory

Dodáváme manipulátory určené k přesunu dílů mezi jednotlivými výrobními procesy.

NAVRHNEME A REALIZUJEME

Modernizace starších zařízení

Zabýváme se modernizacemi starších výrobních zařízení. Součástí těchto modernizací je jednak dodávka nových řídících systémů, dále pak i výroba a výměna opotřebených mechanických součástí, případně dodávka kompletního nového výrobního uzlu.

NAVRHNEME A REALIZUJEME

Kontrolní a trhací přípravky

Pro zákazníky, především z oblasti automotive, dodáváme ruční kontrolní a ořezávací přípravky, které jsou potřeba ve výrobním procesu. Dále pak pro oddělení kvality navrhujeme a dodáváme trhací přípravky dle požadavků automobilek.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat