NÁZEV REALIZACE

Montáž přihrádky spolujezdce

Montážní linka se skládá ze tří samostatných poka-yoke stanic určených ke kompletaci a testu funkčnosti přihrádky spolujezdce. Stanice mají univerzální přípravky pro LH a RH variantu. Procesní data jsou odesílána na úložiště výrobních dat.

NÁZEV REALIZACE

Montážní linka přístrojové desky

Montážní linka se skládá ze šesti montážních a kontrolních stanic a stanice výstupní kontroly. Každá ze stanic je koncipovaná jako poka – yoke. Stanice mají univerzální přípravky pro LH a RH variantu. Procesní data jsou odesílána na úložiště výrobních dat.

Linka obsahuje tyto technologie:

  • Tři kamerové systémy polohované servopohony
  • Elektrické šroubováky
  • Nýtování
NÁZEV REALIZACE

Montážní linka přístrojové desky

Linka se skládá ze dvou montážních stanic určených k nýtování podsestav přístrojové desky. Jedné montážní stanice určené k ručnímu osazování klipů. Kontrolní stanice s kamerovým systémem polohovaným pomocí servopohonů a stanice výstupní kontroly. Stanice jsou koncipovány jako poka – yoke. Procesní data jsou odesílána na úložiště výrobních dat.

Linka obsahuje tyto technologie:

  • Kamerový systém polohovaný servopohony
  • Smart kamery
  • Nýtování
NÁZEV REALIZACE

Automatická montážní stanice snímače

Stanice je určena k ohnutí plochých kabelů s Hallovým snímačem a následné svaření s plastovým lůžkem. Přesun ohnutých kabelů mezi ohýbací a svařovací částí je realizován pomocí 2D portálu se servopohony. Svár je realizován pomocí ultrazvukové technologie. Kvalita vložených plastových dílů a následného sváru je realizována pomocí smart kamery.

Linka obsahuje tyto technologie:

  • Ultrazvukové svařování
  • 2D portál se servopohony
  • Smart kameru
NÁZEV REALIZACE

Kontrola kvality čoček

Řízení několika stanic určených pro výstupní kontrolu kvality čoček.

NÁZEV REALIZACE

Manipulátory a letmé dělení

Pro našeho zákazníka jsme zrealizovali přestavbu letmého dělení za profilovací linkou. Součástí přestavby bylo odstranění původního pneumatického dělení a manipulace a jejich náhrada lineárními vedeními a kuličkovými šrouby se servopohony. Přestavba přinesla vyšší spolehlivost celé linky, zvýšení výrobní kapacity a zlepšení přesnosti střihu.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat